Artrobon 60 kaps

Producent: Bonimed
Dostępność:  (0 szt.)
szt.
32,00 zł
ARTROBON - wzmacnia stawy

Preparat pochodzenia naturalnego, polecany jako uzupełnienie codziennej diety w profilaktyce schorzeń zwyrodnieniowych stawów, ich sztywności. Polecany dla ludzi aktywnych, ludzi starszych oraz kobiet w okresie menopauzy.

Skład:
Siarczan glukozaminy
Ekstrakt z korzenia hakorośli

Opakowanie: 60 kapsułek Dawkowanie: Spożywać 2 razy dziennie 2 kapsułki. Zaleca się stosować przez okres co najmniej 6-8 tygodni. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Działanie poszczególnych składników:
1. Glukozamina: substancja naturalnie występująca w ludzkim organizmie. Według najnowszych badań klinicznych odgrywa ważną rolę przy ochronie i regeneracji stawów: zwiększa zdolności regeneracyjne chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie, w odróżnieniu od niesterydowych leków przeciwzapalnych jest dobrze tolerowana przez organizm ludzki.
2. Korzeń hakorośli: roślina zwana też czarcim pazurem korzystnie działa w chorobach reumatycznych i zwyrodnieniowych stawów, bólach kręgosłupa i pleców spowodowanych zmianami degeneracyjnymi chrząstek.

Możesz także złożyć zamówienie przez telefon: 044/733 07 24 od 10-tej do 18 - tej