Herbatka czosnek niedźwiedzi 25g

Manufacturer: Dary Natury
Availability:
Exists
 (10 szt.)
szt.
7.00 zł
Czosnek niedźwiedzi

Do wyprodukowania jego zostały użyte rośliny zebrane ręcznie ze stanu naturalnego w specjalnej certyfikowanej strefie czystej ekologicznie lub zostały wyprodukowane w gospodarstwach ekologicznych. W gospodarstwach ekologicznych takich nie używa się żadnych nawozów sztucznych i chemicznych środków ochrony roślin. Wyrób taki nie zawiera także żadnych sztucznych substancji dodatkowych typu konserwanty, barwniki, aromaty.

Zastosowanie: Herbatka z czosnku niedźwiedziego zawiera olejki eteryczne i kwas askorbinowy. Związki te mają działanie bakteriobójcze i bakteriostatyczne. Reguluje florę bakteryjną jelit. Wykazuje działanie przeciwmiażdżycowe, odtruwające organizm i przeciwnowotworowe, zapobiega odkładaniu się cholesterolu w naczyniach krwionośnych. Obniża ciśnienie krwi wobec czego ma korzystny wpływ na pracę serca i naczynia krwionośne. Zapobiega rozwojowi pasożytów.

Sposób parzenia: Wziąć łyżeczkę ziela herbatki zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 minut. Pić 1-2 razy dziennie.

Możesz także złożyć zamówienie przez telefon: 044/733 07 24 od 10-tej do 18 - tej