Kategorie

Herbatka ekologiczna dla żołądkowców

Producent: Dary Natury
Dostępność:
Jest
 (3 szt.)
szt.
6,50 zł
Do wyprodukowania jego zostały użyte rośliny zebrane ręcznie ze stanu naturalnego w specjalnej certyfikowanej strefie czystej ekologicznie lub zostały wyprodukowane w gospodarstwach ekologicznych. W gospodarstwach ekologicznych takich nie używa się żadnych nawozów sztucznych i chemicznych środków ochrony roślin. Wyrób taki nie zawiera także żadnych sztucznych substancji dodatkowych typu konserwanty, barwniki, aromaty.

Zastosowanie: Polecany jest do picia zamiast innych napojów spożywczych na co dzień dla "wrzodowców", osób mających skłonności do stanów zapalnych żołądka i jelit, osób z nadkwasotą, itp. Ekologiczne, łagodne w smaku składniki nie podrażniają przewodu pokarmowego, działają gojąco i przeciwzapalnie, dostarczając przy tym wiele witamin i soli mineralnych.

Skład: owoc róży, bzu czarnego, głogu, tarniny; ziele ślazu, szaroty, farbownika lekarskiego, bukowicy; kwiat ślazu, nagietka; liść babki zwyczajnej w różnych proporcjach

Sposób parzenia: Wziąć łyżeczkę ziela herbatki zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na około 10-15 minut. Pić 1-2 razy dziennie.

Możesz także złożyć zamówienie przez telefon: 044/733 07 24 od 10-tej do 18 - tej