Kategorie

Maść końska chłodząca 500ml Herbamedicus

Dostępność:
Jest
 (19 szt.)
szt.
16,00 zł

Kolejny produkt oferowany pod marką Herbamedicus, to maść ziołowa o wielorakim zastosowaniu: Maść końska chłodząca pomaga przy bólach mięśni, stawów i kręgosłupa. Stosowana jest do uśmierzania dolegliwości związanych ze stłuczeniami oraz obrzękami i nadwyrężeniami. Producent poleca maść chłodzącą osobom z problemami z krążeniem oraz przy bólach reumatycznych. Produkt jest stosowany i polecany przez wielu masażystów.

 

Maść końska Herbamedicus posiada postać żelu. Kosmetyk wchłania się bardzo szybko nie zostawiając tłustej warstwy. W składzie maści znajduje się: arnika, mięta pieprzowa z kamforą i mentolem.

 

Zestawienie składników maści chłodzącej:

  • Arnika- wpływa na poprawę krążenia krwi. Jest pomocna przy stanach zapalnych stawów i mięśni. Łagodzi dolegliwości, które są efektem krwiaków, stłuczeń, obrzęków i oparzeń. Wspomaga leczenie blizn.
  • Mięta - jest środkiem uspokajający i odkażającym. Chłodzi ciało i je relaksuje. Dzięki temu wpływa na poprawę samopoczucia.
  • Mentol - działa znieczulająco. Daje wrażenie chłodu i świeżości.
  • Kamfora - to środek silnie rozgrzewający, a tym samym poprawiający ukrwienie.  Dezynfekuje, hamuje zapalenia, uśmierza ból, wspomaga koncentrację, pobudza ukrwienie skóry.

 

Producent posiada w ofercie dwa rodzaje maści końskich. Obie różnią się kolorem. Maść końska zielona jest chłodząca!