Kategorie

NOW Omega 3-6-9

Producent: NOW foods
Dostępność:
Jest
 (3 szt.)
szt.
45,00 zł
Omega 3-6-9 1000 mg 90 kapsułek


Preparat zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3-6-9 w starannie dobranych proporcjach. Kwasy tłuszczowe Omega 3-6-9 wpływają na polepszenie krążenia krwi, chronią skórę i nadają jej zdrowy wygląd.

Ten produkt firmy NOW® dostarcza zrównoważoną kompozycję dwóch niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (i ich pochodnych), które warunkują prawidłowość wielu funkcji organizmu.

Naturalne kwasy tłuszczowe są niezbędne do normalnego wzrostu i rozwoju ludzkich komórek i tkanek. Jeżeli spożywana żywność nie zawiera tych kwasów, musi być w nie wzbogacana. Niezbędne kwasy tłuszczowe EPA i DHA normalnie są składnikiem komórek organizmu, który chroni je przed mikotoksynami.

Ten produkt firmy NOW dostarcza zrównoważoną kompozycję dwóch niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (i ich pochodnych), które warunkują prawidłowość wielu funkcji organizmu: olejów Omega 3 (lnianego i z canoli) oraz jednego oleju typu Omega 6 (z wiesiołka i czarnej porzeczki). Natomiast kwas oleinowy w postaci oleju Omega 9 (z canoli i lnu) to jednonienasycony kwas tłuszczowy, który co prawda nie jest uważany za niezbędny, lecz wykazuje korzystny wpływ na człowieka.

Wskazania
:
- polepsza krążenie krwi,
- niedobór kwasów nienasyconych w organizmie,
- zmęczenie,
- osłabienie koncentracji,
- nadmierna pobudliwość i drażliwość nerwowa,
- problemy sercowo-naczyniowe,
- problemy z pamięcią,

Skład:
Olej lniany,
olej z wiesiołka,
olej rzepakowy,
olej z czarnej porzeczki,
olej z pestek dyni,
ekstrakt z chleba świętojańskiego,
 
Oleje Omega 3 - 450mg,
Oleje Omega 6 0 265mg,
Oleje Omega 9 - 175mg,
Inne oleje 110mg

Sposób użycia:
2 kapsułki 1 do 3 razy dziennie podczas posiłku

Zawartość:
90 kapsułek