Kategorie

PODUSZKA LĘDŹWIOWA QMED

Dostępność:  (0 szt.)
szt.
59,00 zł
PODUSZKA LĘDŹWIOWA QMED
 

2 LATA GWARANCJI

 
WALORY TERAPEUTYCZNE
Poduszka lędźwiowa zapewnia odpowiednie podparcie ortopedyczne dla części lędźwiowej kręgosłupa, zmniejsza lub zapobiega dolegliwościom bólowym związanym z przeciążeniami i uszkodzeniami tej części kręgosłupa.
Poduszka jest polecana przez specjalistów medycznych wszystkim osobom, które spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej. Poduszka Qmed Lumbar Support zapewnia optymalne utrzymanie kręgosłupa w anatomicznym położeniu, dzięki czemu sprzyja likwidacji bólu odcinka lędźwiowego, powstającego podczas długotrwałego siedzenia. Może być stosowana w samochodzie, domu, pracy.
KOMFORT
Zastosowanie poduszki lędźwiowej wpływa znacząco na zachowanie zdrowia, pełnej sprawności ruchowej i tym samym na poprawę komfortu życia, minimalizując negatywny wpływ długotrwałego siedzenia.
WYKONANIE
Poduszka została wykonana ze specjalnej pianki z pamięcią "memory foam", która idealnie dopasowuje się do ciała. Ze względu na swoje właściwości i kształt poduszka doskonale wypełni przestrzeń między oparciem siedzenia a ciałem.
Poduszka posiada regulowany pasek umożliwiający zamontowanie poduszki do siedzenia samochodu, krzesła czy fotela. Wyposażona jest w poszewkę bawełnianą typu "frotte".
SKŁAD
PODUSZKA: pianka poliuretanowa niskoelastyczna
POSZEWKA: 75% bawełna, 25% poliester
ROZMIAR: uniwersalny.