Kategorie

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA Valde Vila B4 Z PAMIĘCIĄ

Dostępność:
Jest
 (9 szt.)
szt.
150,00 zł


VALDE VILA B4 o średniej twardości (PIANKA MEMORY)
 

GWARANCJA 3 LATA

 

Producent: Valde
Vila B4 to najbardziej nowoczesna poduszka do prawidłowego oparcia szyi zarówno podczas snu na boku, jak i na plecach. Poduszka należy do najbardziej komfortowych

CECHY PRODUKTU:
  • SPECJALNE WYCIĘCIE POD SZYJĘ,
  • OTWÓR WENTYLACYJNY
  • SPECJALNE WYPROFILOWANIE POD GŁOWĘ
  • MINIMALIZUJE CHRAPANIE
  • PRZYNOSI ULGĘ W STANACH NAPIĘCIA I BÓLU GŁOWY, ZESZTYWNIENIU RAMION I SZYI

 

 

PODUSZKA IDEALNA DLA OSÓB, KTÓRE CZĘSTO ZMIENIAJĄ POZYCJE PODCZAS SNU.


Poduszka produkowana jest w dwóch wersjach:


Pianka normal: specjalna pianka do zastosowań medycznych zwana wysokosprężystą, w odczuciach zbliżona do tradycyjnej pianki.


Materiał memory: Najnowszej generacji pianka z pamięcią. Wielokrotnie bardziej wygodna od normalnej wersji. Idealnie dostosowuje się do ciała, zachowując działania ortopedyczne. Wrażliwa na temperaturę, dzięki czemu jest delikatna przy ciele użytkownika, mimo większej twardości niż w przypadku tradycyjnej puchowej poduszki.
Występuje w trzech stopniach twardości (miękka - średnia - twarda), jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, polecamy twardość średnią.

NA TEJ AUKCJI WYSTAWIONA JEST PODUSZKA Z PIANKĄ MEMORY, MAMY TAKŻE W SPRZEDAŻY PODUSZKI Z PIANKĄ NORMAL

Poduszki szwedzkie - to rodzaj poduszek ortopedycznych. Cechą charakterystyczną wszystkich poduszek szwedzkich jest specyficzny kształt. Odpowiednie wyprofilowanie poduszki zapewnia prawidłową pozycję odcinka szyjnego kręgosłupa podczas snu. Stosując poduszkę szwedzką eliminujemy bóle szyi i karku często towarzyszące porannemu wstawaniu.

Poszewki wykonane są z różnobarwnych tkanin frotte, z możliwością zdejmowania do prania. Jeżeli są Państwo zainteresowani szczególnie jakimś kolorem proszę poinformować w mailu. W innym przypadku wysyłamy losowo.

 

 

 

Koszt wysyłki dotyczy 1 szt. do każdej kolejnej proszę doliczyć 2 zł

 

IDEALNA NA PREZENT !!!