Kategorie

Sok z jagody ACAI 500ml EkaMedica

Dostępność:
Jest
 (5 szt.)
szt.
36,50 zł

Sok z jagód Acai jest wyprodukowany przez firmę EkoMedica. Produkt nie zawiera żadnych sztucznych składników, konserwantów ani barwników. Jest sokiem w 100% stworzonym z jagód Acai, które pochodzą z Ameryki Południowej. Charakterystyczne dla niego jest to, że produkuje się go w miejscu zbiorów. Specjalne prasy mechaniczne wyciskają owoce w niewysokiej temperaturze. Kolejnym etapem jest zamrożenie powstałego soku oraz przetransportowanie go do Polski w postaci kostek lodu. Następnie kostki są wolno rozmrażane i wlewane do butelek tzw. aptecznych, czyli zrobionych z ciemnego szkła. Tego rodzaju butelki chronią zawartość przed szkodliwym dla witaminy C i mikroelementów promieniowaniem słonecznym. Na koniec sok jest pasteryzowany w niskiej temperaturze, aby nie zniszczyć jego ważnych składników i właściwości.

Sok z jagód Acai ma pozytywny wpływ na odporność organizmu człowieka. Spożywanie go przedłuża życie oraz zapewnia zdrowie. Owoce mają w swoim składzie dużą zawartość białka roślinnego, które wzmacnia mięśnie oraz kości. Sok ma pozytywny wpływ na włosy, skórę i paznokcie, a także na budowę i działanie wewnętrznych narządów. Produkt ma działanie regenerujące zarówno dla fizycznej, jak i psychicznej strony organizmu ludzkiego. Ponadto pomaga człowiekowi pozbyć się toksyn pochodzących z wszechobecnych konserwantów, barwników, sztucznych substancji zapachowych.

Sok z jagód Acai ma też działanie pobudzające. Daje energię potrzebną do życia, pomaga w leczeniu depresji i złego nastroju, a dodatkowo jest znakomitym afrodyzjakiem. Owoce Acai pozytywnie wpływają na profilaktykę nowotworową. Sok hamuje starzenie się organizmu, a zawartość wapnia pozwala na leczenie objawów osteoporozy. Innym działaniem soku z jagód Acai jest pomoc w przypadku uciążliwych bóli menstruacyjnych. Dodatkowo poprawia krążenie oraz hamuje rozwój chorób serca, takich jak zawał czy choroba wieńcowa. Zawartość kwasów Omega 3 i Omega 6 pomaga w regulowaniu poziomu cholesterolu.

Poza tym sok z owoców Acai wspomaga organizm w czasie choroby cukrzycowej, dba o prawidłowe ciśnienie krwi oraz poprawia wzrok. Błonnik, który jest obecny w tych jagodach wpływa na apetyt i tym samym jest stosowany również w walce z otyłością i nadwagą.

WSKAZANIA:
- zmęczenie fizyczne,
- wysiłek psychiczny,
- depresja,
- złe samopoczucie,
- profilaktyka nowotworów,
- osteoporoza,
- bolące miesiączki,
- profilaktyka chorób serca,
- obniżenie poziomu cholesterolu,
- regulacja ciśnienia krwi,
- nadwaga i otyłość,
- dbanie o wzrok.

STOSOWANIE:
Sok należy pić dwa razy dziennie w ilości 30 ml. Za każdym razem powinno się go spożywać na około 20 minut przed posiłkiem.