Kategorie

SPECIAL TWO 180 tab.

Producent: NOW foods
Dostępność:
Jest
 (1 szt.)
szt.
170,00 zł
Special Two 1500mg 180tab.

SPECIAL TWO to najlepszy zestaw witamin, minerałów, enzymów oraz innych składników odżywczych. Produkt medycyny naturalnej, sporządzony w oparciu o wyłącznie naturalne surowce, zalecany w codziennej diecie, jako suplement wyrównujący znakomicie wszelkie niedobory, spowodowane złym, nieracjonalnym sposobem odżywiania się. Znakomity dla dzieci i młodzieży w fazie wzrostu i prawidłowego rozwoju, dla sportowców, dla osób starszych, dla wszystkich zagrożonych dolegliwościami cywilizacyjnymi. Zródło zdrowia dla dzieci, starców, młodzieży, sportowców, na stresy, schudnięcie, na wzmocnienie dla każdego. Z dodatkiem żeńszenia, pyłków kwiatowych, wodorostów morskich, roślin leczniczych i innych naturalnych składników. Zawiera również aminokwasy - materiały budulcowe żywych tkanek, enzymy - najważniejszy element w procesie trawienia - nazywane są inżynierami zdrowia, niezastąpione przy wadliwym działaniu systemu trawienia, przetwarzają proteinę, tłuszcze, węglowodany na siłę i energię.

Najlepsza z możliwych multiwitaminowa i multimineralna mieszanka (muttiminerałowa). Zawiera 49 substancji odżywczych w najbardziej skutecznej postaci; 850 mg koncentratu z glonów o charakterze naturalnym bądz organicznym. Ulega wchłonięciu w ciągu jednej godziny, dostępna w kapsułkach. Zrównoważona formuła bogata w minerały i pierwiastki œladowe, zawiera bezpieczne dawki witamin A i D, żelaza, miedzi, selenu.

Sposób użycia:
Dorośli: 1 do 2 tabletek dziennie, najlepiej w czasie posiłków.Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.